Additional information
| Weight | 1 g |
|---|---|
| Dimensions | 0.32 × 0.32 × 2.1 cm |
| Color | To customer specification |
| Execution Type | 27-28-11-02 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Cable Ties & Management |
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Mounting Type | g system |
| Product Type | Cable coding system |
| Row Spacing | 2 mm |




