Additional information
| Weight | 1 g |
|---|---|
| Dimensions | 0.7 × 0.58 × 3 cm |
| Color | green |
| Execution Type | 27-28-11-02 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Cable Ties & Management |
| Minimum Order Quantity | 150 |
| Mounting Type | g system |
| Product Type | Cable coding system |
| Row Spacing | 3.5 mm |




