Additional information
| Weight | 1 g |
|---|---|
| Dimensions | 0.08 × 2 × 9 mm |
| Color | yellow |
| Execution Type | 27-28-11-04 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Cable Ties & Management |
| Minimum Order Quantity | 200 |
| Product Type | Labelling material |
| Row Spacing | 2 cm |
EPFINDER | By EP Group Certified Electrical Solutions Since 2007

Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | AED0.00 |
| 6 - 10 | AED0.00 |
| 11 - 50 | AED0.00 |
| 51 - 200 | AED0.00 |
| 200+ | AED0.00 |

| Weight | 1 g |
|---|---|
| Dimensions | 0.08 × 2 × 9 mm |
| Color | yellow |
| Execution Type | 27-28-11-04 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Cable Ties & Management |
| Minimum Order Quantity | 200 |
| Product Type | Labelling material |
| Row Spacing | 2 cm |

Take a photo of a product label, nameplate, or spec sheet — the AI will identify it and find it (or an equivalent) in the catalog.