BMFW440/AC300 Residual Current Circuit Breaker AC Type, 4P, 40A, 300mA
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
In stock
| Weight | 273 g |
|---|---|
| Rated Voltage | 400V |
| Rated Current | 40A |