Additional information
| Weight | 25 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.75 × 0.79 × 6.85 cm |
| Color | red |
| Execution Type | 27-25-01-09 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Terminal Blocks |
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Mounting | TS 32 TS 35 |
| Product Type | (Knife) disconnect terminal block |
| Protection | 3 |
| Rated Cross-Section | 0.5 mm¬≤ – 1 cm¬≤ |
| Rated Voltage | 500V |
| Temperature Range | -5…40C |




