Additional information
| Weight | 9 g |
|---|---|
| Color | blue |
| Execution Type | 27-25-03-90 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Terminal Blocks |
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Product Type | Accessories/spare parts for terminals |
| Rated Current | 2.31A |
| Rated Residual Current | 2.31mA |
| Rated Voltage | 36V |
| Temperature Range | -5C…40C |




