Additional information
| Weight | 120 g |
|---|---|
| Degree of Protection IP | IP67 |
| Door Type | switch |
| Execution Type | 27-27-06-09 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Type | Hinge switch |
| Rated Current | 1.5A |
| Rated Residual Current | 1.5mA |
| Rated Voltage | 24V |
409.00 AED
On OrderBulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | 409.00 AED |
| 6 - 10 | 400.82 AED |
| 11 - 50 | 392.64 AED |
| 51 - 200 | 384.46 AED |
| 200+ | 376.28 AED |
Out of stock

| Weight | 120 g |
|---|---|
| Degree of Protection IP | IP67 |
| Door Type | switch |
| Execution Type | 27-27-06-09 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Type | Hinge switch |
| Rated Current | 1.5A |
| Rated Residual Current | 1.5mA |
| Rated Voltage | 24V |
