Description
Cable end open
EPFINDER | By EP Group Certified Electrical Solutions Since 2007
$143.77
On OrderBulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $143.77 |
| 6 - 10 | $140.89 |
| 11 - 50 | $138.02 |
| 51 - 200 | $135.14 |
| 200+ | $132.27 |
Out of stock

Cable end open
| Weight | 193 g |
|---|---|
| Degree of Protection IP | IP67 |
| Execution Type | 27-11-06-35 |
| L1 | |
| L2 | Lighting & Luminaires |
| L3 | LED Luminaires |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Type | LED-module |
| Rated Current | 0.158A |
| Rated Residual Current | 0.158mA |
| Rated Voltage | 24V |

Take a photo of a product label, nameplate, or spec sheet — the AI will identify it and find it (or an equivalent) in the catalog.