Additional information
| Weight | 29 g |
|---|---|
| Degree of Protection IP | IP20 |
| Execution Type | 27-14-40-07 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Type | Movement sensor/presence detector complete |
| Rated Current | 6.0A |
| Rated Residual Current | 6.0mA |
| Rated Voltage | 24V |
$101.02
On OrderBulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $101.02 |
| 6 - 10 | $99.00 |
| 11 - 50 | $96.98 |
| 51 - 200 | $94.96 |
| 200+ | $92.94 |
Out of stock

| Weight | 29 g |
|---|---|
| Degree of Protection IP | IP20 |
| Execution Type | 27-14-40-07 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Type | Movement sensor/presence detector complete |
| Rated Current | 6.0A |
| Rated Residual Current | 6.0mA |
| Rated Voltage | 24V |
