Additional information
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.95 × 0.15 × 5.6 cm |
| Color | blue |
| Execution Type | 27-25-03-01 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Terminal Blocks |
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Product Type | Endplate and partition plate for terminal block |
| Row Spacing | 5.6 cm |
| Temperature Range | -60C…85C |




