Additional information
| Weight | 1 g |
|---|---|
| Dimensions | 1.13 × 1.25 × 3 cm |
| Color | To customer specification |
| Execution Type | 27-28-11-02 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Cable Ties & Management |
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Mounting Type | g system |
| Product Type | Cable coding system |
| Row Spacing | 7 mm |




