Additional information
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Dimensions | 0.12 × 6 × 3 cm |
| Color | yellow |
| Execution Type | 27-28-11-04 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Cable Ties & Management |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Mounting Type | Card |
| Product Type | Labelling material |
| Row Spacing | 6 cm |




