Description
Power supply, switch-mode power supply unit, 24 V
822.00 AED
In StockBulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | 822.00 AED |
| 6 - 10 | 805.56 AED |
| 11 - 50 | 789.12 AED |
| 51 - 200 | 772.68 AED |
| 200+ | 756.24 AED |
In stock

Power supply, switch-mode power supply unit, 24 V
| Weight | 322 g |
|---|---|
| Degree of Protection IP | IP20 |
| Execution Type | 27-04-07-01 |
| Inrush current | max. 15 A |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Type | DC-power supply |
| Protection | 2 |
| Rated Current | 10A |
| Rated Power | 240kW |
| Rated Residual Current | 10mA |
| Rated Voltage | 24V |
| Standard | E255651 |
| Surge protection | III |
| Temperature Range | -40Cโฆ85C |

