Description
SET OF CONNECTION BARS, OZXA32
EPFINDER | By EP Group Certified Electrical Solutions Since 2007
OZXA32 SET OF CONNECTION BARS
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $0.00 |
| 6 - 10 | $0.00 |
| 11 - 50 | $0.00 |
| 51 - 200 | $0.00 |
| 200+ | $0.00 |

SET OF CONNECTION BARS, OZXA32
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 6 cm |
| Extended Product Type | OZXA32 |
| Product Net Depth (MM) | 4 cm |
| Customs Tariff Number | 85389099 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GTIN (EAN) | 6.41702E+12 |
| L1 | |
| L2 | Enclosures & Cabinets |
| L3 | Enclosure Accessories (Locks, Glands), Hinges |
| Country of Origin | Finland |
| Package Level 1 Depth / Length | 6 cm |
| Package Level 1 Gross Weight | 20 g |
| Package Level 1 Height | 4 cm |
| Package Level 1 Width | 4 cm |

Take a photo of a product label, nameplate, or spec sheet — the AI will identify it and find it (or an equivalent) in the catalog.