Description
OXP6X161 SHAFT for pistol handle
16.00 AED
OXP6X161 SHAFT
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | 16.00 AED |
| 6 - 10 | 15.68 AED |
| 11 - 50 | 15.36 AED |
| 51 - 200 | 15.04 AED |
| 200+ | 14.72 AED |
Out of stock

OXP6X161 SHAFT for pistol handle
| Weight | 50 g |
|---|---|
| Dimensions | 16.1 × 0.6 × 6 mm |
| Extended Product Type | OXP6X161 |
| Product Net Depth (MM) | 16.1 cm |
| Customs Tariff Number | 85389099 |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| GTIN (EAN) | 6417019188102 |
| Country of Origin | China |
| Package Level 1 Depth / Length | 16.1 cm |
| Package Level 1 Gross Weight | 53 g |
| Package Level 1 Height | 6 mm |
| Package Level 1 Width | 6 mm |
| Shaft Diameter | 6 mm |
| Shaft Length | 16.1 cm |
| Special Functions | lov |
