Description
OXP12X395 SHAFT for pistol handle
44.00 AED
OXP12X395 SHAFT
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | 44.00 AED |
| 6 - 10 | 43.12 AED |
| 11 - 50 | 42.24 AED |
| 51 - 200 | 41.36 AED |
| 200+ | 40.48 AED |
Out of stock

OXP12X395 SHAFT for pistol handle
| Weight | 420 g |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 1.2 × 1.2 cm |
| Extended Product Type | OXP12X395 |
| Product Net Depth (MM) | 39.5 cm |
| Customs Tariff Number | 85389099 |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| GTIN (EAN) | 6417019141381 |
| Country of Origin | India |
| Package Level 1 Depth / Length | 39.5 cm |
| Package Level 1 Gross Weight | 430 g |
| Package Level 1 Height | 1.2 cm |
| Package Level 1 Width | 1.2 cm |
| Shaft Diameter | 1.2 cm |
| Shaft Length | 39.5 cm |
