Description
OMZC2 COVER PLATE
EPFINDER | By EP Group Certified Electrical Solutions Since 2007
$76.51
OMZC2 Cover plate
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $76.51 |
| 6 - 10 | $74.98 |
| 11 - 50 | $73.45 |
| 51 - 200 | $71.92 |
| 200+ | $70.39 |
Out of stock

OMZC2 COVER PLATE
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 3 cm |
| Extended Product Type | OMZC2 |
| Product Net Depth (MM) | 17 cm |
| Customs Tariff Number | 85389099 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GTIN (EAN) | 6.41702E+12 |
| L1 | |
| L2 | Enclosures & Cabinets |
| L3 | Enclosure Accessories (Locks, Glands), Hinges |
| Country of Origin | Finland |
| Package Level 1 Depth / Length | 17 cm |
| Package Level 1 Gross Weight | 200 g |
| Package Level 1 Height | 3 cm |
| Package Level 1 Width | 12 cm |

Take a photo of a product label, nameplate, or spec sheet — the AI will identify it and find it (or an equivalent) in the catalog.