Description
M4 m 20 is a network analyzer with 2 digital outputs, aux supply 48-240 V AC/DC and Bluetooth
$276.38
M4 m 20 Network analyzer
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $276.38 |
| 6 - 10 | $270.85 |
| 11 - 50 | $265.32 |
| 51 - 200 | $259.80 |
| 200+ | $254.27 |
Out of stock

M4 m 20 is a network analyzer with 2 digital outputs, aux supply 48-240 V AC/DC and Bluetooth
| Weight | 308 g |
|---|---|
| Dimensions | 7.7 × 9.6 × 9.6 cm |
| Rated Voltage | 46โฆ400V |
| Rated Current | 6A |
| Rated Power | 10W |
| Number of Phases | 3 |
| Number of Poles | 3P, 4P |
