Description
FrontCom Micro RJ45 module, TIA-568A
$38.39
On OrderBulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $38.39 |
| 6 - 10 | $37.62 |
| 11 - 50 | $36.85 |
| 51 - 200 | $36.09 |
| 200+ | $35.32 |
Out of stock

FrontCom Micro RJ45 module, TIA-568A
| Weight | 29 g |
|---|---|
| Color | black |
| Degree of Protection IP | IP65 |
| Execution Type | 27-18-28-92 |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Product Type | Electronic enclosure |
| Rated Current | 568A |
| Rated Residual Current | 568mA |
