Description
Flange RJ45, IP67, V14 metal flange, RJ45-RJ45 coupler, Standardized flange with RJ45 adapter, Cat.6A / Class EA (ISO/IEC 11801 2010)
151.00 AED
On OrderBulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | 151.00 AED |
| 6 - 10 | 147.98 AED |
| 11 - 50 | 144.96 AED |
| 51 - 200 | 141.94 AED |
| 200+ | 138.92 AED |
Out of stock

Flange RJ45, IP67, V14 metal flange, RJ45-RJ45 coupler, Standardized flange with RJ45 adapter, Cat.6A / Class EA (ISO/IEC 11801 2010)
| Weight | 45 g |
|---|---|
| Degree of Protection IP | IP67 |
| Execution Type | 27-44-03-90 |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Product Type | Modular connector |
| Rated Current | 6A |
| Rated Residual Current | 6mA |
