Description
Composed of one DMG100 multimeter and N¬∞ 3 CTs 150/5A for Ø2.3 cm/0.91” cable
EPFINDER | By EP Group Certified Electrical Solutions Since 2007
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $0.00 |
| 6 - 10 | $0.00 |
| 11 - 50 | $0.00 |
| 51 - 200 | $0.00 |
| 200+ | $0.00 |

Composed of one DMG100 multimeter and N¬∞ 3 CTs 150/5A for Ø2.3 cm/0.91” cable
| Weight | 820 g |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 20.6 × 9.2 cm |
| L1 | |
| L2 | Power Quality & Measurement |
| L3 | Power Quality Monitors |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Mounting Type | Din rail |
| Product Type | Multifunction digital metering instruments |
| Rated Current | 5A |
| Rated Voltage | 720V |
| Temperature Range | -20…+60C |

Take a photo of a product label, nameplate, or spec sheet — the AI will identify it and find it (or an equivalent) in the catalog.