Description
Fuse holder for feed-through modular terminal, blue, 2.31 A, pluggable, V-0, Wemid
EPFINDER | By EP Group Certified Electrical Solutions Since 2007
$9.53
On OrderBulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $9.53 |
| 6 - 10 | $9.34 |
| 11 - 50 | $9.15 |
| 51 - 200 | $8.96 |
| 200+ | $8.77 |
Out of stock

Fuse holder for feed-through modular terminal, blue, 2.31 A, pluggable, V-0, Wemid
| Weight | 9 g |
|---|---|
| Color | blue |
| Execution Type | 27-25-03-90 |
| L1 | |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Terminal Blocks |
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Product Type | Accessories/spare parts for terminals |
| Rated Current | 2.31A |
| Rated Residual Current | 2.31mA |
| Rated Voltage | 36V |
| Temperature Range | -5C…40C |

Take a photo of a product label, nameplate, or spec sheet — the AI will identify it and find it (or an equivalent) in the catalog.