Description
Screw with plastic coated head.
EPFINDER | By EP Group Certified Electrical Solutions Since 2007
$5.17
YMF-MB10345 Screw
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $5.17 |
| 6 - 10 | $5.07 |
| 11 - 50 | $4.96 |
| 51 - 200 | $4.86 |
| 200+ | $4.76 |
Out of stock

Screw with plastic coated head.
| Weight | 20 g |
|---|---|
| Dimensions | 0.8 × 0.8 × 3 cm |
| Extended Product Type | YMF-MB10345 |
| Degree of Protection IP | YJT |
| Product Net Depth (MM) | 8 mm |
| Customs Tariff Number | 85389099 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GTIN (EAN) | 6.41702E+12 |
| L1 | |
| L2 | Enclosures & Cabinets |
| L3 | Enclosure Accessories (Locks, Glands), Hinges |
| Country of Origin | Finland |
| Package Level 1 Depth / Length | 8 mm |
| Package Level 1 Gross Weight | 20 g |
| Package Level 1 Height | 3 cm |
| Package Level 1 Width | 8 mm |

Take a photo of a product label, nameplate, or spec sheet — the AI will identify it and find it (or an equivalent) in the catalog.