Additional information
| Weight | 18 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.65 × 0.79 × 4.65 cm |
| Color | blue |
| Execution Type | 27-25-01-11 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Terminal Blocks |
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Mounting | TS 35 |
| Product Type | Feed-through terminal block |
| Protection | 3 |
| Rated Voltage | 400V |
| Temperature Range | -60C…85C |




