Description
Surge protection, Flange-mounted housing, Flange-mounted housing
142.00 AED
On OrderBulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | 142.00 AED |
| 6 - 10 | 139.16 AED |
| 11 - 50 | 136.32 AED |
| 51 - 200 | 133.48 AED |
| 200+ | 130.64 AED |
Out of stock

Surge protection, Flange-mounted housing, Flange-mounted housing
| Weight | 72 g |
|---|---|
| Color | black |
| Degree of Protection IP | IP20 |
| Execution Type | 27-17-15-91 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Mounting | TS 35 TS 35 x 7.5 |
| Mounting Type | ed housing |
| Product Type | Basic element for surge protection device |
| Protection | 2 |
| Rated Cross-Section | 0.5 mmยฌโค โ 4 mmยฌโค |
| Row Spacing | 7 mm |
| Setting range | 7 mm |
| Surge protection | III |
| Temperature Range | -40Cโฆ80C |
