Description
Interface, RS ELCO, ELCO plug-in connector, 54, LP2N 5.08 mm
631.00 AED
On OrderBulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | 631.00 AED |
| 6 - 10 | 618.38 AED |
| 11 - 50 | 605.76 AED |
| 51 - 200 | 593.14 AED |
| 200+ | 580.52 AED |
Out of stock

Interface, RS ELCO, ELCO plug-in connector, 54, LP2N 5.08 mm
| Weight | 280 g |
|---|---|
| Execution Type | 27-14-11-52 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Product Type | Interface module |
| Rated Cross-Section | 0.5 mmยฌโค โ 6 mmยฌโค |
| Rated Voltage | 150V |
| Row Spacing | 5.08 mm |
| Surge protection | II |
| Temperature Range | -40โฆ60C |
