Additional information
| Weight | 3 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.02 × 0.25 × 5.22 cm |
| Color | blue |
| Execution Type | 27-25-03-01 |
| L1 | Electrical |
| L2 | Wiring Accessories |
| L3 | Terminal Blocks |
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Product Type | Endplate and partition plate for terminal block |
| Row Spacing | 2.5 mm |
| Temperature Range | -5C…40C |




