Description
OXP12X325 SHAFT for pistol handle
41.00 AED
OXP12X325 SHAFT
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | 41.00 AED |
| 6 - 10 | 40.18 AED |
| 11 - 50 | 39.36 AED |
| 51 - 200 | 38.54 AED |
| 200+ | 37.72 AED |
Out of stock

OXP12X325 SHAFT for pistol handle
| Weight | 357 g |
|---|---|
| Dimensions | 32.5 × 1.2 × 1.2 cm |
| Extended Product Type | OXP12X325 |
| Product Net Depth (MM) | 32.5 cm |
| Customs Tariff Number | 85389099 |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| GTIN (EAN) | 6417019128948 |
| Country of Origin | Finland |
| Package Level 1 Depth / Length | 32.5 cm |
| Package Level 1 Gross Weight | 370 g |
| Package Level 1 Height | 1.2 cm |
| Package Level 1 Width | 1.2 cm |
| Shaft Diameter | 1.2 cm |
| Shaft Length | 32.5 cm |
