Description
OTPS125FP FOURTH POLE
EPFINDER | By EP Group Certified Electrical Solutions Since 2007
$16.34
OTPS125FP FOURTH POLE
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $16.34 |
| 6 - 10 | $16.01 |
| 11 - 50 | $15.69 |
| 51 - 200 | $15.36 |
| 200+ | $15.03 |
In stock

OTPS125FP FOURTH POLE
| Weight | 110 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.9 × 2.65 × 10 cm |
| Extended Product Type | OTPS125FP |
| Product Net Depth (MM) | 4.9 cm |
| Customs Tariff Number | 85389099 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GTIN (EAN) | 6.41702E+12 |
| L1 | |
| L2 | Power Distribution |
| L3 | Circuit Breakers |
| Country of Origin | Finland |
| Package Level 1 Depth / Length | 15 cm |
| Package Level 1 Gross Weight | 120 g |
| Package Level 1 Height | 6 cm |
| Package Level 1 Width | 12 cm |
| Special Functions | FP |

Take a photo of a product label, nameplate, or spec sheet — the AI will identify it and find it (or an equivalent) in the catalog.