Description
Parallel connection kit for OTM40…125F4C_, 10…70 mm2 Cu
EPFINDER | By EP Group Certified Electrical Solutions Since 2007
$91.49
OMZC04 Parallel connection kit
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
| 1 - 5 | $91.49 |
| 6 - 10 | $89.66 |
| 11 - 50 | $87.83 |
| 51 - 200 | $86.00 |
| 200+ | $84.17 |
Out of stock

Parallel connection kit for OTM40…125F4C_, 10…70 mm2 Cu
| Weight | 520 g |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 28.3 × 8 cm |
| Extended Product Type | OMZC04 |
| Product Net Depth (MM) | 6 cm |
| Customs Tariff Number | 85389099 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GTIN (EAN) | 6.41702E+12 |
| L1 | |
| L2 | Enclosures & Cabinets |
| L3 | Enclosure Accessories (Locks, Glands), Hinges |
| Country of Origin | China |
| Package Level 1 Depth / Length | 31.5 cm |
| Package Level 1 Gross Weight | 650 g |
| Package Level 1 Height | 6.5 cm |
| Package Level 1 Width | 9 cm |

Take a photo of a product label, nameplate, or spec sheet — the AI will identify it and find it (or an equivalent) in the catalog.