BMFW425/AC300 Residual Current Circuit Breaker AC Type, 4P, 25A, 300mA
Bulk Pricing
| Quantity | Price |
|---|---|
In stock
| Weight | 273 g |
|---|---|
| Dimensions | 7.42 × 7 × 8.8 cm |
| Rated Voltage | 400V |
| Rated Current | 25A |